PAYLAŞ
Durmuş Tomaç yeniden seçildi

Ramazan SARIKAYALI/KUMLUCA, (DHA)- KUMLUCA Sanayi Sitesi Kooperatifi’nin genel kurulunda, mevcut başkan Durmuş Tomaç yeniden seçildi.

Kumluca Sanayi Sitesi Kooperatifi’nin seçimli olağan genel kurulu kooperatif binasında yapıldı. Genel kurula CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer, Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, CHP İlçe Başkanı Arif Kocacık, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selçuk Çınar, Ulaştırma Hizmetleri Şoförler Odası Başkanı Bayram İğneli, Esnaf Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Şaban Eren, muhtarlar ve sanayi esnafı katıldı.

Kongrede CHP Antalya Milletvekili Aydın Özer ve Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu birer konuşma yaptı. Daha sonra seçime geçildi. 293 kayıtlı üyeden 280’inin oy kullandığı seçimde 1 oy geçersiz sayılırken, mevcut başkan Durmuş Tomaç 115, Osman Dalaman 71, Levent Oruç 46 ve Bülent Yüksel 47 oy aldı. Bu sonuçla mevcut başkan Durmuş Tomaç yeniden seçildi. Durmuş Tomaç’ın yönetim kurulunda Halit Kırar, Mutlu Küçükyılmaz, Hüseyin Özen ve Mustafa Karakuş yer aldı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here